Ziraat Katılım Bankası Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak !
Ana Sayfa / BANKA PERSONEL ALIMLARI / Ziraat Katılım Bankası Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak !
Ziraat Katılım Bankası Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak !
Ziraat Katılım Bankası Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak !

Ziraat Katılım Bankası Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak !

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açılışını yaptığı Ziraat Katılım Bankası Ziraat Bankası’ndan ayrı olarak geçen sene 12 Mayıs 2016 yılında 700 milyon bütçeyle kurulmuştur. Türkiye’nin büyük şehirlerinde birçok şube ve ATMleri bulunan Ziraat Katılım Bankası büyümek için büyük çabalar sarf etmektedir.

Daha çok müşteriye hizmet vermek için personel alımlarına devam eden Ziraat Katılım Bankası yeni yayımladığı ilanlar ile çok sayıda personel almaya devam ediyor. Diğer bankalar gibi kendi internet sitesinde bulunan insan kaynakları bölümündeki form aracılığı ile personel alımı yapmaktadır. İnsan kaynakları ekibi tarafından incelenen başvurular, ilgili kadro için sıraya konulmaktadır. Ziraat Katılım Bankası başvurularında incelemeleri onaylanan adaylar sözlü mülakat ile işe alınmaktadır. Bunun yanı sıra yazılı sınavda yapmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Adalet Bakanlığı Personel Alım İlanı Yayımlandı

Nasıl başvuru yapılır?
Ziraat katılım Bankasına başvurmak isteyen adaylar, iş ilanları sitelerinde arama yapmalarına gerek yoktur. Ziraat Katılım Bankası alımları kendi internet sitesinde bulunan insan kaynakları formunu dolduranları kabul etmektedir. Tüm bilgileri hatasız ve eksiksiz doldurduğunuz takdirde Ziraat Katılım Bankası’ndan haber bekleyebilirsiniz. Eğer başvurunuz kabul edilirse Ziraat Katılım Bankası çalışabileceğiniz kadro ile ilgili bilgiyi en kısa sürede sizlere geri dönüş yaparak belirtecektir.

İlginizi Çekebilir:  Sahil Güvenlik Komutanlığı Askeri Personel Alımı

Aşağıda vermiş olduğumuz linkten Ziraat Katılım Bankasına iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Emirdağ SYDV kamu personeli alım başvuruları için Son Tarih 1 Ağustos

https://kariyer.ziraatkatilim.com.tr/uyelik/bireysel/

Bankalar Deneyimsiz Personel Arıyor

DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

ziraat-katilim-bankasi-logo

 

UYARI!Memuralimilanlari.net tarafından hazırlanan bu haber “www.memuralimilanlari.net” şeklinde aktif link verilmeden kesinlikle kullanılamaz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir