Türk Telekom Yüzlerce Personel Alımı Yapacak
Ana Sayfa / Lisans Mezunu Personel Alımı / Türk Telekom Yüzlerce Personel Alımı Yapacak
Türk Telekom Yüzlerce Personel Alımı Yapacak
Türk Telekom Yüzlerce Personel Alımı Yapacak

Türk Telekom Yüzlerce Personel Alımı Yapacak

Avea, TTNet ve Türk Telekom üçlüsünün birleşmesi personel alımları tek bir isim üzerinden yapıldı. Aynı zamanda bundan sonraki yapılan çalışmalarda Türk Telekom adı altından yürütülmeye devam ediyor. Türk Telekom firması resmi internet sitesi ve iş ilanları sitesi aracılığı ile bünyesine alım yapacağı personellerin ilanlarını yayınlamaya devam etmektedir. Bugün yayınlanan iş ilanları ile Türk Telekom lise, önlisans ve lisans mezunu toplam 106 personel alımı gerçekleştirecek.

İlginizi Çekebilir:  TÜBİTAK SAGE Personel Alımı İlanı

Kimler Başvurabilir

Türk Telekom firması 106 açık iş pozisyonuna başvuruları kabul ediyor peki bu kadrolara kimler başvurabilir. Genel olarak her pozisyonun nitelikleri farklı ancak pek çoğunda aynı maddeler bulunuyor.

KPSS’siz memur olma şartları nelerdir, başvuru tarihi ne zaman ?  

DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ
 

Gerekli bölümlerden mezun
Askerlik sorunu olmayan
Tecrübeli / Tecrübesiz
Diksiyonu düzgün
İkna kabiliyeti yüksek
Ekip çalışmasına yaktın
Yoğun tempoya dayanıklı
Sağlığı iş için uygun

Yukarıda yer alan maddelerin tamamı pek çok pozisyon için aranmaktadır. Ancak bunların yanı sıra birde her ilan için ayrı ayrı nitelikle belirtilmektedir. Bu nitelikleri öğrenmek için başvuru linkinde ki pozisyonlara tıklamanız gerekmektedir. Söz konusu pozisyonlara başvurabilmek için lise, önlisans, linsans, yükseklisans ya da doktora mezunu olmanız gerekmektedir. Eğer sizde Türk Telekom firmasında çalışmak ve hangi iş ilanlarının açık olduğunu görmek istiyorsanız hemen aşağıda sunmuş olduğumuz takip linkini incelemeniz gerekmektedir.

http://www.kariyer.net/turk-telekomunikasyon-a-s-is-ilanlari-c14035-p4421/Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir