Taşeron İşçilere Kadro
Ana Sayfa / HABERLER / Taşeron İşçilere Kadro Ne Aşamadadır ? Yoksa Unutuldu mu !
Taşeron İşçilere Kadro
Taşeron İşçilere Kadro

Taşeron İşçilere Kadro Ne Aşamadadır ? Yoksa Unutuldu mu !

Bir önceki Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından çözüme ulaştırılacak şartlar listesinde olan taşeron işçiye kadro konusu başbakanlık koltuğuna el değiştirmesi Ahmet Davutoğlu’nun makamına Binali Yıldırım’ın gelmesi sonrasında yaşanan darbe girişimi ve bakanlıkların koltuk değişimi sonrasında taşeron işçiye kadro konusu unutuldumu. Sorusuna taşeron işçiler cevap bekliyor.

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu 22 Mayıs AK Parti Kongresinde Türkiye’deki birçok kesimine müjdelerde bulundu, Davutoğlu verdiği sözleri birer birer yerine getirirken bir anda ortaya çıkan istifasıyla, 22 Mayısta kongreye giderek başbakanlık koltuğunu Binali Yıldırım’a devretti. Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun daha önce müjdelediği ve uygulamaya koyduğu projelerden biri olan taşeron işçiye kadro konusunun henüz tamamlanmaması acaba taşeron işçiye kadro konusu unutuldu mu? yönünde yorumlara sebep oldu.

İlginizi Çekebilir:  Eğitim Bir Sen'den Sözleşmeli Öğretmenliğe Tepki

Bakan Ağbal’dan Atama Bekleyen Adayları Üzecek Haber

DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Ayrıca daha önceden Taşeron Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nda görev yapan Süleyman Soylu ve Faruk Çelik bakanlığı süresince de taşeron işçiye kadro konusunda bir sonuç alınmamıştı. Yeni Çalışma Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun Bakanlığı’nda acaba taşeron işçiye kadro konusunda bir ilerleme kaydedildi mi bilinmemekte.

Memuralimilanlari.net olarak bildiğimiz bir şey varsa o da taşeron işçinin kadro umudu katlanarak devam etmektedir.

UYARI!Memuralimilanlari.net tarafından hazırlanan bu haberwww.memuralimilanlari.net” şeklinde aktif link verilmeden kesinlikle kullanılamaz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir