Sözleşmeli Öğretmenlik Tercih Başvuru Ekranı (İlk Atama)
Ana Sayfa / HABERLER / Sözleşmeli Öğretmenlik Tercih Başvuru Ekranı (İlk Atama)
Sözleşmeli Öğretmenlik Tercih Başvuru Ekranı (İlk Atama)
Sözleşmeli Öğretmenlik Tercih Başvuru Ekranı (İlk Atama)

Sözleşmeli Öğretmenlik Tercih Başvuru Ekranı (İlk Atama)

Milli Eğitim Bakanlığı’nın, MEB takvimine göre 10 Ekimde Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’un açıklamasına göre göre 9 Ekim’de atanacak 20 bin sözleşmeli öğretmen tercihlerini bugün yapmaya başlayacak. ilk atama ekranı birazdan adayların erişimine açılacak.

İlginizi Çekebilir:  MEB Tarafından Yasaklanan Yayınların Listesi DİKKAT ! Yasaklanan Kitaplar,Dergiler,Gazeteler ve Yayınevleri

İLKATAMA TERCİH EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

Milli Eğitim Bakanlığı’nın ilk atama ekranı 7 Ekim 2016 cuma gününe kadar açık olacak. Atama takviminde 4 Ekim ile 7 Ekim arasında belirlenen tercih süresi çok kısa olduğundan uzatılma ihtimali var gibi gözüküyor.

İlginizi Çekebilir:  MEB'den Okul Müdürlerine Talimat

Öğretmen adayları 20 okul ve kuruma tercih yapabileceklerdir. Tercih dışı atamalar yapılmasını istenen adaylar ilgili kısmı işaretleyebilecekler. İlk atama ekranında seçilen İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden başvurunun 7 Ekim 2016 cuma günü mesai bitimine kadar onaylanması gerekiyor onaylanmayan başvurular geçersiz sayılacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Maliye Bakanı AĞBAL'dan Memur Alımı ve Taşerona Kadro Açıklaması

Öğrenciler Tam Gün Eğitim Görecek

DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

 

UYARI!Memuralimilanlari.net tarafından hazırlanan bu haberwww.memuralimilanlari.net” şeklinde aktif link verilmeden kesinlikle kullanılamaz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir