Şoför Alım İlanları
Ana Sayfa / PERSONEL ALIMLARI / Şoför Alım İlanları
Şoför Alım İlanları
Şoför Alım İlanları

Şoför Alım İlanları

Devlet Kurumları ve Özel Kurumlar kendi bünyelerinde çalıştırılmak üzere şoför alımları yapmaya başladı. Devlet Kurumları Sözleşmeli veya Kadrolu Şoför alımları yaparken kendi ilan sitelerinde yada online iş ilanları siteleri aracılığı ile alım ilanlarını yayınlamaktadır ve buradan iş başvurusu yapılabilmektedir.

2016 yılının ilk ataması 2016/1 KPSS Merkezi Atama ile bir çok kurum şoför alımı yaparken kariyer siteleri incelendiğindede bir çok özel sektör şoför alımı yapmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü 1500 Personel Alımı Yapacak

Şoför Alım İlanları

Şirketlerin kariyer sayfalarına göz attığımızda Makam Şoförü, Özel Şoför, Şirket Şoförü, Park Şoförü gibi bir çok pozisyonda çalıştırılmak üzere şoför alımları yapmaktadır. Alınacak olan şoförlerin en az B Ehliyetine sahip olmaları gerekmektedir, uygun pozisyona göre ehliyet sınıfı değişebilmektedir ve aracı gayet iyi bir şekilde kullanması gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  A101 Personel Alımı İlanı

KPSS’siz memur olma şartları nelerdir, başvuru tarihi ne zaman ?  

DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Bazı Şoför alım ilanlarını incelediğimizde yeni ehliyet alanları değilde 5 sene önce ehliyet alanları ve aktif olarak araç kullananları tercih etmektedir.

Eğer sizlerde şoför alımı ilanlarını incelemek istiyorsanız hemen aşağıda bulunan bağlantı linkine tıklayarak, size uygun şoför pozisyonlarına erişebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Cv ( Öz Başvuru) hazırlamak ve alım yapan firmalara göndermek.

Link Adresi : http://www.kariyer.net/is-ilanlari/ozel+sofor#&pst=3677Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir