MEB Tarafından Yasaklanan Yayınların Listesi DİKKAT
Ana Sayfa / HABERLER / MEB Tarafından Yasaklanan Yayınların Listesi DİKKAT ! Yasaklanan Kitaplar,Dergiler,Gazeteler ve Yayınevleri
MEB Tarafından Yasaklanan Yayınların Listesi DİKKAT
MEB Tarafından Yasaklanan Yayınların Listesi DİKKAT

MEB Tarafından Yasaklanan Yayınların Listesi DİKKAT ! Yasaklanan Kitaplar,Dergiler,Gazeteler ve Yayınevleri

MEB Tarafından yasaklanan yayınların listesi yayımlandı. Milli Eğitim bakanlığının yayınlamış olduğu yasaklı listeleri web sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. MEB bu yayınları resmi web sitesinde duyurdu.Meb bu konuda çok titiz davranıyor.
MEB resmi web sitesinde yaptığı uyarıda. Öğretmenler ve idarecilerin bu yayınları okulda bulundurulması halinde görevden alınacakları belirtiliyor. 15 Ağustos 2016 FETÖnün darbe girişiminin ardından ülkede FETÖ ve yandaşlarının temizlenmesi için büyük çapta operasyonlar düzenlendi. Bir çok dergi, gazete, şirket, holding, okul vs.. kapatılırken bir çok yayınada yasak geldi. İşte yasaklanan yayınların listesi, okullarda hangi yayınlar bulundurulamaz. Öğretmen ve okul müdürleri bu yayınları okullarınızda bulundurmayın! MEB okullarda bulundurulmayacak yayınların listesini yayınlayarak açıkladı..

İlginizi Çekebilir:  STEM eğitim sistemi nedir? Faydası ne olacak ?

MEB, her derece ve türdeki okul/kurum müdürlükten bünyesinde kurulmuş olan okul kütüphaneleri ile z-kütüphanelerdeki kaynaklar içerisinde yer alan kitap, dergi, gazete, CD, video kaset vb. yayınlardan, ek listede ismi belirtilen yayınevleri ve dağıtım kanalları kaynaklarından Fethullah Gülenle ilgili tüm basılı ve teknolojik kaynakların, Milli Eğitim Bakanlığı Okul Kütüphaneleri Yönetmeliği ile Taşınır Mal Yönetmeliğinin ilgili hükümlerine göre ayıklanması, hurdaya ayrılması, kayıtlardan çıkarılması ve imha edilmesini istedi.

İlginizi Çekebilir:  Özel Sektörde Maaşlar Ne Kadar Artacak ?

12 Yeni Çağrı Merkezine 5 Bin 139 Kişi İstihdam Edecek
 

DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

İlginizi Çekebilir:  2016 ÖABT Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak ?

İŞTE MEB TARAFINDAN YASAKLANAN YAYINLAR

 

Meb Yasaklanan Yayınlar

 

Meb Yasaklanan Yayınlar

Meb Yasaklanan Yayınlar

Meb Yasaklanan Yayınlar

Meb Yasaklanan Yayınlar
Meb Yasaklanan Yayınlar


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir