Kpss Şartsız, Lise Mezunu Özel Harekat Alımı ile ilgili Duyuru
Ana Sayfa / HABERLER / Kpss Şartsız, Lise Mezunu Özel Harekat Alımı ile ilgili Duyuru
Kpss Şartsız, Lise Mezunu Özel Harekat Alımı ile ilgili Duyuru
Kpss Şartsız, Lise Mezunu Özel Harekat Alımı ile ilgili Duyuru

Kpss Şartsız, Lise Mezunu Özel Harekat Alımı ile ilgili Duyuru

Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkanlığı Resmi internet sitesinde 10 Ekimde alımı yapılacak Özel Harekat ile ilgili önemli bir duyuru yayımladı. Yapılan duyuruda Özel Harekat ön başvuru tarihinin değiştirildiği bildirildi.

BAŞVURU TARİHİ UZATILDI
Ne Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkanlığı resmi internet sitesinde 8 Ekim 2016 tarihli bir duyuru yayınladı. yapılamıyor 10 Ekim’de başlayacak olan özel harekat polisi alımı ön başvuru işlemlerinin 17 Ekim 2016 tarihine alındığı bildirildi.

İlginizi Çekebilir:  Karayolları Genel Müdürlüğü 1.280 Personel Alımı Yapacağını Duyurdu

Yapılan ilk duyuruda Özel Harekat alımlarında KPSS şartı aranmayacağı, lise ve dengi okullardan mezun adayların başvurabileceği ve terhis şartı ( askerlik bitiminden sonra 36 ay geçmemiş olması) atanacağı bildirilmişti.Yakın zamanda yani 10 Ekimde başlayacak diye duyurulan ön başvurusu duyurusunda. Askerlik şartının vurgulandığı fakat 36 ay terhis şartının vurgulanmadığı gözlere çarpmıştı.

Ziraat Katılım Bankası Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak !

DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

BAYAN ADAY ALINMAYACAK
Özel harekat polisi alımları ile ilgili merak edilen en büyük soru, kadınlar aday olabilecekler mi sorusuydu. Yapılan bildiride alımı yapılacak Özel Harekat adaylarının 10 binininde erkek adaylardan oluşacağı vurgulandı.

POLİS AKADEMİSİNDEN YAPILAN RESMİ DUYURU

Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkanlığı resmi internet sayfasından yapılan duyuru şu şekilde ; Polis Meslek Eğitim Merkezleri’ne Özel Harekat polisi yetiştirmek üzere 10.000 erkek öğrenci adayı alınacağı ve Polis Akademisi internet sitesinden yapılacak online başvuruların 10 Ekim 2016 başlayacağı bildirilmiştir. Ancak bilgi işlem sisteminde yaşanan teknik sorunlar nedeniyle ön başvurular 17 Ekim 2016 tarihine ertelenmiştir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

UYARI!Memuralimilanlari.net tarafından hazırlanan bu haberwww.memuralimilanlari.net” şeklinde aktif link verilmeden kesinlikle kullanılamaz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir