Ana Sayfa / MEMUR ALIMLARI / Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 2 Bin 700 Memur Alımı Yapacak

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 2 Bin 700 Memur Alımı Yapacak

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının bu seneki alımlarını merakla bekleyen memur adaylarına müjdeli haberi geçtiğimiz günlerde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik vermişti.

Bugün basın mensupları ile toplantı düzenleyen Bakan ÇELİK müjdeli haberi bir daha verdi. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı bünyesinde ve bakanlığa bağlı kuruluşlarda toplam 2 bin 700 kişilik memur alımı yapacaklarını bildirdi.

İlginizi Çekebilir:  SHK Kapsamında 3 Bin 200 Memur Alımı Yapılacak, Yarın Son Gün

İLAN YAKIN ZAMANDA DUYURULACAK

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk ÇELİK bakanlık bünyesinde istihdam etmek üzere toplamda 2 bin kişilik bir alım yapılacağını belirtti. Bakanlığa bağlı olan Tarım ve Kredileri Kooperatifleri için 500 memur ve Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme (TKDK) için ise 200 memur alımı gerçekleştirileceğini bildirdi. Bakanlık bünyesine alınacak olan 2 bin kişilik memur hazırlıklarına başlandığını ve yakın bir zamanda yayımlanması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir:  Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi 4 Akademik

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının hangi branşlarda için memur alımı yapacağını belirtti.Peki hangi branşlara alım yapılacak buna göre; Ziraat, Gıda, Su Ürünleri, Balıkçılık Teknolojisi, Veteriner Hekim branşları başta olmak üzere pek çok farklı branşlar için memur alımı yapılacak. Toplamda 2 bin 700 memur alımı yapılacak

İlginizi Çekebilir:  Sağlık Bakanlığı 10 Bin Personel Alacak

Hibe Kredi Nedir? Nasıl Alınır?Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir