Evde Para Kazanabileceğiniz Ek Gelirli İşler - Davetiye Katlama
Ana Sayfa / Evde Yapılabilecek Ek İşler / Evde Para Kazanabileceğiniz Ek Gelirli İşler – Davetiye Katlama
Evde Para Kazanabileceğiniz Ek Gelirli İşler - Davetiye Katlama
Evde Para Kazanabileceğiniz Ek Gelirli İşler - Davetiye Katlama

Evde Para Kazanabileceğiniz Ek Gelirli İşler – Davetiye Katlama

Merhaba değerli misafirimiz, gerek aile bütçesine katkıda bulunmak, gerekse çocuklarının daha iyi bir geleği için uğraşmak isteyen aile bireylerinin çalışması oldukça önemli bir hale geldi. Sadece mutfak masrafı çıkması dahi bir çok ailenin son derece gidişatını değiştirecektir.
Bu yazımızda ev hanımları, öğrenciler ve ek iş isteyen bireylere iş imkanı sağlayacak bir fikir önereceğiz. Eve iş veren firmalar bulunsa da bunlarla iletişime geçmek ve iş almak o kadarda basit değildir. Bu tarz işleri firmalar genelde eş dosta bildirir, ve tecrubeniz yoksa işi almanız imkansız diyebiliriz.

İşte size evde ek iş yaparak gelir elde edebileceğiniz bir fikir;
Davetiye katlama işi , bir çok matbaa firması davetiyeleri katlamadan satışını yapmaktadır. Ama bir davetiye katlayıcısına bu işi vermeyi isterler. Günümüzün davetiyeleri eskisi gibi sade değil, daha sürprizli ve göze hoş gelen davetiyelerdir. Matbaacılar bu tür işlere yetişemediğinden dolayı işleri eve gönderiyor. Sizlerde matbaacılar ile görüşüp davetiye katlama işlerinizi alabilirsiniz bu şekilde evde iş yaparak en azından evin mutfak masraflarını karşılayabileceğinizi düşünüyoruz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir