Emirdağ SYDV kamu personeli alım başvuruları için Son Tarih 1 Ağustos
Ana Sayfa / Lisans Mezunu Personel Alımı / Emirdağ SYDV kamu personeli alım başvuruları için Son Tarih 1 Ağustos
Emirdağ SYDV kamu personeli alım başvuruları için Son Tarih 1 Ağustos
Emirdağ SYDV kamu personeli alım başvuruları için Son Tarih 1 Ağustos

Emirdağ SYDV kamu personeli alım başvuruları için Son Tarih 1 Ağustos

Emirdağ Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı SYDV 2.566 TL ile 2.822 TL arasında maaşla kamu personeli alımı yapacak. Afyonkarahisar Emirdağ SYDV personeli yılda 2 kez ikramiye alacak. SYDV başvurusu için son tarih 1 Ağustos 2016 olarak ilan edildi.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Emirdağ Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) bünyesinde görevlendirilmek üzere bir kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. Emirdağ Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) bir büro görevlisi alımı yapacak. Emirdağ SYDV personel alım ilanına başvuru şartları, SYDV personeli maaşları, Afyonkarahisar Emirdağ Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı büro görevlisi kamu personeli ilanına son başvuru tarihi haberimizde yer alıyor.

İlginizi Çekebilir:  MNG Kargo Personel Alımı

SYDV Personel Alımı Yapcak 

DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Emirdağ Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) ilanına başvuruda bulunmak isteyen adayların, üniversitelerin 4 yıllık yükseköğretim kurumlarının İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri, İşletme Fakülteleri, İktisat Fakülteleri, Siyasal Bilgiler, Halkla İlişkiler, Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Kamu Yönetimi fakültelerinden mezun olarak en az lisans diplomasına sahip olmaları isteniyor. SYDV adaylarının iyi derecede bilgisayar (Windows,Word, Excel, Powerpoint vb. ofis programları) kullanabiliyor olmaları ve B sınıfı sürücü belgesine sahip olmaları ilanda yer alıyor.

Lisans mezunları için geçerli olan 2016 yılı KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak gerekiyor. Adayların, Web Tasarım sertifikasın ve Bilgisayar İşletmeni sertifikasına sahip olmaları ilanda belirtiliyor. Adayın son 6 ay içinde Emirdağ İlçe sınırlarında ikamet ediyor olması ve bunu ikametgah belgesi ile belgelemesi isteniyor. Emirdağ Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına (SYDV) işe alınan kamu personelinin en az 5 yıl işten ayrılmayacağını kabul ve taahhüt etmesi isteniyor.

Emirdağ Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) kamu personeli alım ilanına başvurular 1 Ağustos 2016 tarihi itibariyle son bulacak. İlana başvurular aile ve sosyal politikalar bakanlığının sosyal yardımlar internet sitesinden yapılacak. Afyonkarahisar Emirdağ Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Büro Görevlisi maaşları 2.566 TL ile 2.822 TL arasında vakfın bulunduğu ilçe sınıflandırmasına göre değişiyor. Emirdağ SYDV personeli Ocak ve Temmuz aylarında olmak üzere yılda iki kez ikramiye alıyor.

Afyonkarahisar Emirdağ SYDV Büro Görevlisi ilanına başvuru için TIKLAYINIZBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir