Çalışma Bakanından Taşerona Kadro Sorusuna Cevap
Ana Sayfa / HABERLER / Çalışma Bakanından Taşerona Kadro Sorusuna Cevap
Çalışma Bakanından Taşerona Kadro Sorusuna Cevap
Çalışma Bakanından Taşerona Kadro Sorusuna Cevap

Çalışma Bakanından Taşerona Kadro Sorusuna Cevap

TBMM TV’de sözlü soruları yanıtlayan Çalışma Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Sorulan tüm cevapları yanıtladı. Çalışma Bakanı soru yağmuruna tutularak tüm soruları cevaplarken belirlenen süresi doldu. Konuşmasını tamamladıktan sonra, çıkacağı esnada bir soru daha yöneltildi. Taşerona kadro süreci ve 4/C’lilerin durumlarındaki muammanın gündeme getirilmesi ve taşeron işçilerin net bir açıklama yapılması yönünde beklentisinin olduğunu dile getirdi. Çalışma bakanı, açıklamasını geçiştirerek geçekleştirdi.

İlginizi Çekebilir:  Çalışma Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'ndan Taşerona Kadro Açıklaması

Çalışma Bakanına ” Taşeron işçilerinin kadroya geçiş süreci ne olacak, süreçle alakalı çalışmalar yürütülüyor mu? ” sorusunun sorulması üzerine Çalışma Bakanı: ” Hepsi için sadece biraz sabır. ” ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilir:  Cumhurbaşkanın'dan Taşeron İşçilere Kadro Açıklaması

Ziraat Katılım Bankası Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak !

DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Kadro Bekleyen Taşeron İşçileri Bekledikleri Cevabı Alamadı
Mecliste sözlü soru yanıtlayan Bakan Müezzinoğlu’ndan net bir yanıt bekleyen vatandaşlar ve vekiller, istedikleri cevabı yine alamadılar. ‘’ Sadece biraz sabır.’’ cevabı veren Müezzinoğlu, daha sonra kürsüden ayrıldı.

UYARI!Memuralimilanlari.net tarafından hazırlanan bu haberwww.memuralimilanlari.net” şeklinde aktif link verilmeden kesinlikle kullanılamaz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir