Türkiye’nin önemli kuruluşlarından Aselsan personel alımı yapıyor. Ürettiği elektronik cihazlar ve yazılımlar ile milli güvenliğimizi tehdit edecek unsurlara karşı mücadele eden Aselsan, sürekli yeni mühendisler almaya devam etmektedir. Özellikle başarılı mühendisleri alması ile bilinen Aselsan, başarısızlığı asla çekemiyor.

ASELSAN’da çalışmak isteyen adayların sahip olduğu nitelikler ve kariyer hedefleri ile örtüşen en uygun iş fırsatları için iş başvurusunda verdiği bilgilerin doğru, açık ve anlaşılır olması önemlidir.

İlginizi Çekebilir:  Sağlık Bakanlığı 10 Bin Personel Alacak

KPSS’siz memur olma şartları nelerdir, başvuru tarihi ne zaman ?  

DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ
 

ASELSAN’a başvuru yapmadan önce kurum bünyesindeki çalışma alanları hakkında bilgi sahibi olmanı gerekmektedir. Bunun için ASELSAN’ın internet sitesindeki insan kaynakları bölümünde yer alan çalışma alanları bölümünü incelemeniz gerekmektedir.
ASELSAN ailesinin bir parçası olabilmek için ilk adım olan iş başvuru formunu doldurmak üzeresiniz. Sahip olduğunuz nitelikler ve kariyer hedefleriniz ile örtüşen en uygun iş fırsatları için başvurunuzdaki bilgilerin doğru, açık, anlaşılır ve güncel olması önemlidir.
ASELSAN’da öğrenciler (Stajyerlik ve Aday Mühendislik), yeni mezunlar ve deneyimli adaylar için iş fırsatları bulunmaktadır. Başvurunuzu yapmadan önce ASELSAN bünyesindeki çalışma alanları hakkında bilgi sahibi olmak üzere “Çalışma Alanlarımız” bölümüne göz atmanızı öneririz.

Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı’nın bir kuruluşu olan ASELSAN’a iş başvurusu yapmak isteyen adayların kurumun internet sitesindeki iş başvuru formunu kullanabilirler.

Başvuru için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

www.aselsan.com.tr/tr-tr/kariyer/aselsanli-olmak/Sayfalar/Is-Basvurusu.aspx