Warning: get_current_user() has been disabled for security reasons in /home/devrimed/public_html/memuralimilanlari.net/wp-content/plugins/featured-images-for-rss-feeds/includes/freemius/includes/class-fs-logger.php on line 89
Görme Engelliler Öğretmenliği - Memur Alım İlanları
Ana Sayfa / 4 Yıllık Lisans Bölümleri / Görme Engelliler Öğretmenliği

Görme Engelliler Öğretmenliği

2016 2017 Görme Engelliler Öğretmenliği Bölümü Taban ve Tavan Puanları (Lisans)

2016 2017 Görme Engelliler Öğretmenliği bölümünün tavan,taban, puan türü ve kontenjan verilerini bir araya toplayarak tablo haline getirdik, 2016 2017 Görme Engelliler Öğretmenliği bölümü ile ilgili veriler ÖSYMnin internet sitesinden alınmaktadır ve güncel verilerdir. Üniversite adayları 2016 2017 Görme Engelliler Öğretmenliği bölümü ile ilgili verilen tabloyu izleyerek tercihlerini yaparken bir kez daha düşünmelerine yardımcı olacaktır. 2016 2017 Görme Engelliler Öğretmenliği bölüm verileri her sene güncel olarak ÖSYM sitesinden alınarak sitemize eklenmektedir. 2016 2017 Görme Engelliler Öğretmenliği bölümü tercih edilebilirmi, tavan taban puanları nelerdir, iş olanakları nelerdir bu gibi bilgilere aşağıdaki tablodan erişebilirsiniz.

Bölüm Üniversite Fakülte/YO P.Tür Kontenjan Taban Tavan

NOT: 2016 2017 Görme Engelliler Öğretmenliği bölümüne ait veriler yukarıdaki tabloda listelenmiştir, 2016 2017 Görme Engelliler Öğretmenliği bölümüne ait veriler ÖSYMnin internet sitesinden alınarak web sitemize tablo haline getirerek yerleştirilmiştir. Her sene veriler yenilenmektedir.

Bu bölüm ile ilgili merak ettikleriniz varsa sayfamızın en altında bulunan yorum alanına yorumunuzu yapabilirsiniz…

UYARI!Memuralimilanlari.net tarafından hazırlanan bu sayfa “www.memuralimilanlari.net” şeklinde aktif link verilmeden kesinlikle kullanılamaz.