Ana Sayfa / 4 Yıllık Lisans Bölümleri / Bahçe Bitkileri Üretimi ve Pazarlaması

Bahçe Bitkileri Üretimi ve Pazarlaması

2016 2017 Bahçe Bitkileri Üretimi ve Pazarlaması Bölümü Taban ve Tavan Puanları (Lisans)

2016 2017 Bahçe Bitkileri Üretimi ve Pazarlaması bölümünün tavan,taban, puan türü ve kontenjan verilerini bir araya toplayarak tablo haline getirdik, 2016 2017 Bahçe Bitkileri Üretimi ve Pazarlaması bölümü ile ilgili veriler ÖSYMnin internet sitesinden alınmaktadır ve güncel verilerdir. Üniversite adayları 2016 2017 Bahçe Bitkileri Üretimi ve Pazarlaması bölümü ile ilgili verilen tabloyu izleyerek tercihlerini yaparken bir kez daha düşünmelerine yardımcı olacaktır. 2016 2017 Bahçe Bitkileri Üretimi ve Pazarlaması bölüm verileri her sene güncel olarak ÖSYM sitesinden alınarak sitemize eklenmektedir. 2016 2017 Bahçe Bitkileri Üretimi ve Pazarlaması bölümü tercih edilebilirmi, tavan taban puanları nelerdir, iş olanakları nelerdir bu gibi bilgilere aşağıdaki tablodan erişebilirsiniz.

Bölüm Üniversite Fakülte/YO P.Tür Kontenjan Taban Tavan
Bahçe Bitkileri Üretimi ve Pazarlaması (İngilizce) (Tam Burslu) Lefke avrupa üniversitesi Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi MF-2 6
Bahçe Bitkileri Üretimi ve Pazarlaması (İngilizce) (%75 Burslu) Lefke avrupa üniversitesi Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi MF-2 6

NOT: 2016 2017 Bahçe Bitkileri Üretimi ve Pazarlaması bölümüne ait veriler yukarıdaki tabloda listelenmiştir, 2016 2017 Bahçe Bitkileri Üretimi ve Pazarlaması bölümüne ait veriler ÖSYMnin internet sitesinden alınarak web sitemize tablo haline getirerek yerleştirilmiştir. Her sene veriler yenilenmektedir.

Bu bölüm ile ilgili merak ettikleriniz varsa sayfamızın en altında bulunan yorum alanına yorumunuzu yapabilirsiniz…

UYARI!Memuralimilanlari.net tarafından hazırlanan bu sayfa “www.memuralimilanlari.net” şeklinde aktif link verilmeden kesinlikle kullanılamaz.